Неділя
2019-03-24
2:11 AM
Категории раздела
Старокостянтинів туристичний [0]
Відпочинок в Криму [4]
Відпочинок в Карпатах [1]
Поради туристам [5]
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Каталог статей

Главная » Статьи » Відпочинок в Карпатах

Літні Карпати

ЛІТНІ КАРПАТИ ПРИВАБЛЮЮТЬ ВСЕ БІЛЬШЕ ТУРИСТІВ


Відпочинок в Карпатах літом може бути не менш вражаючим, ніж взимку. Тут для кожного знайдеться зайняття: від екстремального туризму до сімейного відпочинку. Різноманітність розваг у літніх Карпатах набагато більше, ніж при зимовому відпочинку.

  Влітку Карпати пропонують туристам пішохідні маршрути: підйом на вершини - Говерлу (найвищу точку України 2061 м над рівнем моря) і Петрос, чудові краєвиди карпатських долин з озерами, швидкі гірські річки (Прут, Черемош), де можна ловити рибу та рафтингувати.

Доступний прокат велосипедів, джипів, парапланів та ін. В м. Яремче розроблено та обладнано велику кількість цікавих веломаршрутів.

Повсюди пропонуються кінні прогулянки. Лише в Карпатах можна забути про літню спеку великих міст, вдихаючи чистюсіньке гірське повітря, наповнене ароматами смерек та ялин

Літній відпочинок в Карпатах – це унікальна знахідка для шанувальників народного фольклору. Гуцули зберегли стародавні національні традиції. Повідані вночі біля ватри (костер пастухів) легенди здивують та запам`ятаються туристам на все життя. Для любителів архітектури та скульптури в Карпатах знайдеться на що подивитись: храми, колиби з гуцульською самобутністю, властивій архітектурі даному регіону.

Приїхавши до Карпат літом, відпочиваючі мають можливість відвідати безліч гуцульських фестивалів.

Подорож до Карпат літом - це перш за все оздоровлення лікувальними мінеральними водами. Популярні курорти: Трускавець, Мукачево та Моршин.

Відпочинок в Карпатах літом набагато дешевше зимового відпочинку (іноді – вдвічі).

Відпочинок в Карпатах літом – це ще прекрасна можливість познайомитися з історією, доторкнутися до гуцульської культури, побачити безліч різноманітних споруд, замків, а також побувати на захоплюючому турнірі або фестивалі. 

Категория: Відпочинок в Карпатах | Добавил: advocat (2012-06-12)
Просмотров: 1020 | Рейтинг: 4.7/3
Всего комментариев: 0