П`ятниця
2020-02-28
11:23 PM
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Перша туристична агенція Старокостянтинова

 

Увага!!!
Турагенство переїхало на новий сайт:

 

Туристична агенція "Мокка" є першою по часу створення в місті Старокостянтинові.

Адреса  офісу: вул. Острозького, 10 (центр, готель "Случ" - 2 поверх поряд з магазином "Економ) м. Старокостянтинів Хмельницької області.

Туристична фірма

Основні види діяльності агенції - це реалізація путівок для:

- відпочинку на морі (Рибаківка, Залізний Порт, Херсонщина);

індивідуальних та групових екскурсійних турів в Почаїв, Львів, Київ, Кам'янець-Подільський та ін.;

- дитячого відпочинку по Україні (дитячі табори);

відпочинку у Карпатах : Славське, Яремче, Ворохта, Буковель, Драгобрат...

Ми робимо усе, аби мандрівки наших клієнтів були цікавими та комфортними. Ми маємо різноманітні маршрути подорожей, які цікаві і приємні будь-якої пори року. Клієнт отримує у нас повний набір послуг, включаючи замовлення мандрівки, бронювання квитків і готелів, екскурсій тощо. Ми не маємо якихось "улюблених" напрямків. Всі напрямки розвиваємо динамічно і приділяємо усім однакові зусилля та увагу. Нашими клієнтами є не тільки дорослі, але й маленькі мандрівники, які користуються нашою особливою увагою. Кожна мить подорожі з туристичною агенцією "Мокка" несе нові враження, які залишаються в пам'яті назавжди. 

Для тих, хто не любить їздити далеко і надовго залишати свій дім, пропонуємо Українські Карпати, а також Подільські Товтри .  

Доступні ціни, висока якість обслуговування, багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного клієнта зроблять Ваш відпочинок незабутнім!