П`ятниця
2020-02-28
11:15 PM
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Грязі Рибаковки

ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ РИБАКОВКИ

 

Солонець-Тузли - грязево-сольове озеро розташоване біля узбережжя Чорного моря, в зоні відпочинку села Рибаківка Миколаївській області. Зверху сіль — біла, під нею — рожева. Грязь і сіль озера мають лікувальні властивості, це підтверджує аналіз Українського науково-дослідного інституту дитячої курортології та фізіотерапії.

Площа водяної гладі постійно змінюється, іноді повністю пересихає. На цьому озері, на сольових промислах працював Максим Горький. Саме тут відбувається дія його оповідання «На солі».

Рожева сіль - своєрідний природний матеріал, за допомогою якої можна вилікувати різноманітні онко захворювання, захворювання суглобів, захворювання в серцево-судинній системі, нервові розлади, хвороби органів травлення, цукровий діабет, шкірні захворювання, екзема, дерматоз, варикозне розширення вен, туберкульоз, а також багато інших захворювань. У глині містяться усі корисні активні мінеральні речовини, мінеральні солі та мікроелементи, які так потребує наш організм. Глина віддає все найкорисніше, при цьому сама поглинає виводить та витягує шкідливі речовини. Так як глина лікує будь-які запалення і не має протипоказань, рекомендується пролікуватися нею усім хворим, незалежно від стану та діагнозу захворювання. Глина нормалізує обмін речовин в організмі та дає лікувальну дію, так як не містить бактерій. Вона поглинає навколо себе токсини, запахи, гази і вбиває хвороботворні мікроби. Знаючи способи користування глиною, можна готувати різні маски в домашніх умовах. Щоб ясна перестали кровоточити, глину заливають водою, дістають, викладають на серветку і натирають зуби. Щоб не було геморою, глину використовують після туалетного паперу. Щоб вилікувати запалення очей та очного яблука, очі промивають водою, яка відстоялася над шаром глини. При жіночих захворюваннях застосовують спринцювання водою, що відстоялася над шаром глини. Щоб запобігти захворювання хребта, суглобів та м'язів потрібно наносити лікувальні грязі на хворе місце тривалістю до 20 хвилин, але розпочинати цю процедуру слід з 5 хвилин, а при кожній наступній процедурі збільшувати час. Щоб очистити шлунково-кишковий тракт, потрібно приймати зранку за 15-20 хвилин до їжі, 1 стакан води, в якому настоялася 1 чайна ложка глини. Щоб зменшити ожиріння на деяких ділянках тіла, на протязі двох тижнів, слід, в найбільших його жирових місцях, наносити лікувальні грязі тривалістю до 30 хвилин. На пухлини, виразки, екзему і інші шкірні захворювання, глину в чистому вигляді прикладають до місця ураження. Глину необхідно зняти до того часу, як вона встигне висохнути, після чого ретельно змити водою. Використані часточки глини повторно не використовувати.

Лікувальні грязі утворилися внаслідок тривалим і складним біологічним і фізико-хімічним процесам, які відбувалися в озері, в ропі, в мулі. Лікувальні грязі мають неприємний запах сірководню та мають вигляд в'язкої маслянистої маси синювато-чорного кольору. Лікувальна грязь має «стерилізуючу» властивість завдяки мікроорганізмам, які там проживають. Корисні мікроорганізми вбивають усі хвороботворні бактерії, завдяки чому покращується здатність лікування захворювань.

Ропа - ефективний лікувальний засіб, до складу якої входять: хлориди натрію, калію, магнію, різні органічні речовини, з'єднання сірчанокислого і вуглекислого кальцію, різні мікроелементи, золото, срібло, торій, марганець. Можна приймати ванну з ропи, яка дає болезаспокійливу і розсмоктуючу дію, підвищуючи імунітет організму.

Купання в ропі також укріплює нервову систему, відновлює механізм серцево-судинної системи. Але потрібно дуже обережно купатися в ропі, так як сама вона солона, то рекомендується починати з 10-15 хвилин і не більше двох разів в день. Проміжок часу між процедурами не повинен перевищувати 20 хвилин. Лікувальну грязь наносять після першого купання в ропі. Купатися в морі після здійснення цих процедур не рекомендується.

Краще купатися в ропі або лікуватися грязями слід в другій половині дня, так як в цей час ропа уже буде добре нагріта на сонці, а її дія посилиться вдвічі.