Субота
2020-02-29
0:08 AM
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Кам'янець-Подільський

ТУР В КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Виїзд з Старокостянтинова або з іншого населеного пункту Хмельницької області, можливе поєднання екскурсії з Хотинським замком. Вартість екскурсії можна дізнатись тут. 

Кам'янець на Поділлі є одним з найгарніших міст України (включений в історичну спадщину ЮНЕСКО). Відвідати Камянець варто кожному, хто прагне торкнутися до історії України, більше дізнатися про важливі події минулого, відчути дух старовини. 

Кам'янець-Подільський – унікальне місто, тут переплелися і поєдналися в єдине ціле багато  культур. Місто було розташоване на кордоні впливу християнської та мусульманської культур, тут розташовувався центр розвитку торгівлі, ремесел і культурний центр усього краю. Тут проживали і збагачували культури одне одного люди кількох національностей, релігій і вірувань. У Кам'янці-Подільському регулярно проводиться свято «Семи культур», учасники якого віддають дань культурній та історичній різноманітності історії рідного міста. Місто знало і трагічні моменти, і моменти слави, відвідати його варто будь-кому, хто цікавиться історією і культурою рідного краю.

Місто просякнуте історичною атмосферою, тут зовсім поруч розташовані сотні історичних пам'ятників і більше десяти музеїв.

Саме Кам'янець-Подільський вважається одним з найбільш значущих для культури міст України, місто є третім у країні після Львова і Києва за кількістю історичних пам'яток. Варто відвідати чудовий Кафедральний собор і сусідній з ним мінарет, Олександро-Невський собор, побачити тріумфальну арку, міст-саркофаг, прогулятися кожною вуличкою цього дивовижного міста-фортеці. Особливої уваги заслуговує фортеця та фортечний міст Кам’янця - центр всіх історичних подій і шедевр архітектури. Фортеця міста розташована на півострові і представляє собою чудове спорудження, здатне вразити навіть найвибагливішого гостя.

У Кам'янці-Подільському знімалося багато кінокартин, які використовували види міста, як декорації до розповідей про різноманітні епохи і події, різні країни і куточки світу. Особлива атмосфера цього місця дозволяє відчути справжнє дихання старовини і присутність минулого. Унікальний історичний центр міста, так зване "Старе місто", навіть був оголошений державним історико-архітектурним заповідником.

Відвідавши Кам'янець-Подільський, туристи неодмінно повинні побачити і всесвітньо знаменитий парк "Подільські Товтри", один із найпрекрасніших парків Європи. Зразок найвищого мистецтва ландшафтного дизайну минулих років і просто неповторне місце, що сприяє чудовому відпочинку.