Субота
2020-02-29
0:29 AM
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Відпочинок на морі. Залізний Порт

 

ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

Природа щедро подарувала людині теплі узбережжя, вкриті шовковим піском, теплим камінням, мальовничими скелями. І, не дивлячись на все можливе розмаїття видів відпочинку, раз на рік кожен з нас хоче полежати на пляжі, побродити босоніж по теплому, ласкавому піску і викупатися. Пляжний відпочинок - енергетика морської води, благотворний вплив сонця, кришталево чисте морське повітря - все це як не можна краще допомагає відновити бадьорість і підняти настрій!

Відпочинок в Залізному Порту - як багато дивного укладено в цих словах: пляж, ласкаве сонце, теплі ночі, яскраві зірки. І якщо при цьому Ви хочете отримувати задоволення від комфорту і гостинності, то Залізний Порт - саме таке місце. Поєднання сонячних і морських ванн, чистого повітря, унікальної рослинності, створює неповторний лікувальний клімат курорту рибалити. Він розташований на південному березі Херсонщини, в мальовничому, екологічно чистому місці, відмінним великим природним пляжем і чистим морем.

Відпочинок в Залізному порту - не тільки джерело здоров'я, але й розваги. Польоти на дельтапланах і парашутах, водні гірки, гонки на скутерах, катамарани, надувні акули, шайби і банани, дайвінг, риболовля, морські та кінні прогулянки, аквапарки, різноманітні екскурсії.  Кожен знайде для себе той вид відпочинку, який йому до душі.

Про вартість відпочинку на морі Ви можете дізнатися ТУТ