Вівторок
2018-11-20
2:47 PM
Категории раздела
Старокостянтинів туристичний [0]
Відпочинок в Криму [4]
Відпочинок в Карпатах [1]
Поради туристам [5]
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Каталог статей

Главная » Статьи » Поради туристам

Львів: пам'ятки і місця відпочинку

Місто відоме як центр театрального, літературного, художнього, музичного і фестивального мистецтва. Досягнення у всіх цих напрямах не залишилися непоміченими, і 28 квітня 2009 року, на основі експертних досліджень Державної служби туризму і курортів, а також «Рада з питань туризму і курортів», Львів був визнаний культурною столицею України. Саме тому вже не один рік місто залучає все більше туристів і владнує все більше заходів.

Львів був заснований на перетині важливих торгівельних шляхів більш ніж 750 років тому, і за час його існування декілька країн вклали свою частину в культурний розвиток міста, і саме тому архітектура міста дуже вражаюча.

Почати свою подорож по місту варто із знаменитої площі Ринок в самому центрі міста. Вас здивує, наскільки різні, але однаково вражаючі будівлі довкола. З площі можна піти в будь-яку сторону – Львів дуже багатий архітектурними пам'ятками, тому в будь-якому напрямі можна знайти що-небудь цікаве. Якщо ж Ви хочете поглянути на все місто цілком, відвідаєте Ратушу.

Львівська опера  –  це перлина міста. Будівля змальована на українській гривні, номіналом в 20 гривень. І це дійсно варто побачити - будівля вважається одним з найкрасивіших театрів в Європі, і, окрім цього, має чудову акустику, в чому можна переконається, побувавши на одній з вистав.

Окрім культурних пам'яток, у Львові варто так само приділити увагу релігійним пам'яткам.

Раніше резиденція церковних митрополитів, а нині головна святиня українських греко-католиків – Собор Святого Юріївна – це цілий комплекс всіляких будівель, виконаних у стилі барокко, і в 1998 році собор був внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСЬКО.

Однією з найзнаменитіших пам'яток Львова є Домініканський собор. Фасад будівлі прикрашає знаменитий напис – «Soli Deo Honor Et Gloria» («Богові єдиному честь і слава») - девіз ордена домініканців. Декілька десятків років назад на території собору був організований Музей історії релігії і атеїзму, але зараз це просто Музеї історії і релігії, який можна і навіть потрібно відвідати.

З культових споруд Бернардинський монастир менше всього схожий на храм. Це швидше фортеця, і не дивно чому він саме так виглядає, адже колись монастир був частиною системи оборонних споруджень Львова. Місцеві жителі знають немало легенд, пов'язаних з цим місцем. Наприклад, одна з легенд свідчить, що колись під монастирем був секретний підземний хід, який сполучав монастир з жіночим монастирем Кларісок, що знаходився, не так далеко, викопаний ченцями для побачень. Залишки цього підземного ходу були дійсно виявлені, але чи дійсно вони служили саме для цієї мети ніхто не знає. Зараз на місці підземного ходу споруджений підземний перехід на площі Митною. Так само біля монастиря є Бернардинський сад, що служить для проведення різних культурних заходів і виставок.

Львів так само відомий як місто замків. Не дивно, адже до цього дня збереглося немало оборонних споруд, які стоять століттями на землі.

Найвідомішим і єдиним в Україні комплексом оборонних споруд, що зберігся в первинному вигляді до сьогодні, є Цитадель. За часів Другої світової війни на території Цитаделі були німецький табір для військовополонених, казарми, склади. Зараз в одній з башт розташований п'ятизірковий готель, панорамний ресторан, з вікон якого прекрасно видно практично весь історичний центр Львова.

Однією з найцікавіших пам'яток є Палац Потоцьких. Зведений в стилі французького класицизму для сім'ї польських шляхтичів Потоцьких, палац нині служить в ролі Львівської галереї мистецтв.

Львів – затишне місто, з комфортними маленькими уличками, приємною і красивою архітектурою. Гуляти пішки по безкрайніх просторах і постійних поворотах вузьких вулиць – справжнє задоволення. Якщо ж Ви втомитеся, в будь-якій частині міста можна знайти готель, аби зупиниться і відпочити. Львів пропонує як і економ варіанти, у вигляді хостелов, так і шикарні п'ятизіркові готелі.

Також відвідаєте затишні кав'ярні Львова, де Вам запропонують свіжомелену каву і смачні шоколадні вироби. Але справжнім святом для гурманів стануть відвідини ресторанів Львова, де пропонують різноманітні блюда як традиційною українською, так і європейською кухонь.

Категория: Поради туристам | Добавил: advocat (2017-05-08)
Просмотров: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: