Вівторок
2018-11-20
2:45 PM
Категории раздела
Старокостянтинів туристичний [0]
Відпочинок в Криму [4]
Відпочинок в Карпатах [1]
Поради туристам [5]
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Каталог статей

Главная » Статьи » Поради туристам

Одеса найколоритніше місто Ураїни.

На березі Чорного моря розташувалося чудове місто, ім'я якому Одеса. Які лише імена не привласнювали йому – Столиця Півдня, Південна Пальміра, Маленький Париж, Чорноморський Вавілон. І насправді воно виправдовував всі свої імена. Місто розташувався на місці, де український степ з'єднується з Чорним морем, і де живуть веселі і дотепні люди. Це місто зачаровує своєю неповторною красою, чистим морським повітрям і великою кількістю пам'яток.

Одеса є одним з найколоритніших міст Ураїни. Тут, в Одесі, знаходиться найголовніша пам'ятка – Потьомкінські сходи, які налічують 192 рівні. Ці сходи подарував своїй дружині Єлизаветі князь Воронцов і обійшлися вони місту в 800 тис. рублів. За радянських часів сходи перейменували на честь повстання в 1905 році матросів броненосця «Потьомкін». Будівництво цих унікальних сходів було розпочато в 1837 році і закінчено в 1841 році. Автором проекту був архітектор Франц Боффо. На самому початку вони отримали назву Рішельєвські, оскільки в початку сходів стояв пам'ятник графу Де Рішельє, який вважається засновником міста.

Піднявшись по сходинках Потьомкінських сходів, ви виходите на знаменитий Приморський бульвар, який вважається прикрасою міста. З бульвару добре видно панораму Одеського порту. По всій довжині бульвару можна спостерігати красиві архітектурні ансамблі, а в однієй з будівель стоїть пам'ятник великому російському поетові А.С. Пушкіну.

Для жителів і гостей міста Приморський бульвар є улюбленим місцем для прогулянок. На обширному масиві розташувався Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко. У цьому парку споруджений пам'ятник Невідомому матросові, а вогонь, що вічно горить, нагадує всім про подвиг захисників Одеси.

Не можна обійти увагою знамениту вулицю міста – Дерібасовськую. Вона була  названа на честь першого мера міста Осипа Дерібаса. До вулиці прилягає Грецька площа. В даний час велика частина вулиці і Грецька площа є пішохідними. Одним з улюблених місць відпочинку жителів є Міський Сад. Також в Міському Саду розташувалися постійно діючі виставки-продажі одеських художників. Життя на Дерібасовськой вулиці вирує вдень і вночі. Ресторани, бари магазини і клуби гостинно відкривають свої двері для багаточисельних відвідувачів.

Одним з унікальних архітектурних споруджень Європи вважається Державний академічний театр опери і балету. Портал спорудження театру прикрашений скульптурними групами, які змальовують муз – покровительок музики, театру, танцю, трагедії і комедії. Театр має свою цікаву історію. Тут побували знамениті свого часу письменники і композитори. На сцені театру виступали такі знамениті співці як Шаляпін, Собінов і Карузо. Крім того, в Одесі функціонують театр Музичної Комедії, Російський драматичний театр ім. Іванова, Філармонія, Український театр.

Не обійдіть своєю увагою музеї Одеси – Одеський музей А.С. Пушкіна, музей Західного і Східного мистецтва, Військово-морський, Літературний, Художній, Археологічний і Одеський музей нумізматики.

Приїжджайте до Одеси – і Ви не пошкодуєте. В місті є де зупинитися – до послуг гостей безліч готелів, міні готелів, квартири подобово, приватні апартаменти, бази відпочинку, пансіонати.

Категория: Поради туристам | Добавил: advocat (2017-06-09)
Просмотров: 39 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: