Понеділок
2018-12-17
3:16 PM
Категории раздела
Старокостянтинів туристичний [0]
Відпочинок в Криму [4]
Відпочинок в Карпатах [1]
Поради туристам [5]
Старокостянтинів

Турагенство тел.3-18-06,0971648325

Каталог статей

Главная » Статьи » Відпочинок в Криму

Курорт Штормове

КУРОРТ ШТОРМОВЕ (ЕВПАТОРІЯ)

 

Туристичне містечко Штормове (пригород Евпаторії, Крим) розташоване на березі Чорного моря і є логічним продовженням чистого піщаного євпаторійського пляжу. Рельєф місцевості степовий та рівнинний, внаслідок постійної жаркої погоди в Штормовому майже вісутні великі дерева.  Чудовий  клімат, лагідне море, прекрасні широкі мілководі пляжі. Морський клімат тут вдало поєднується із степовим. Клімат сухіший, ніж на Південному березі Криму. Південно-Західний Крим – це постійні морські бризи поєднані з прохолодою приносять чисті потоки цілющого, насиченого солями, іонізованого повітря з ароматами степових трав. Відносна вологість повітря майже завжди незначна - в межах 65 – 80 %, тому тут дихається дуже легко навіть в найспекотніші дні. Влітку температура тримається в межах +30 - + 38°С. Найбільш теплі місяці – липень, серпень (середня температура +28°С). Купальний сезон починається в травні, а закінчується в жовтні. З огляду на те, що в Штормовому досить багато мілин, вода прогрівається дуже швидко, а в результаті того, що прибережна смуга відкрита, вода постійно чиста.

Вранці море постійно спокійне і нагадує прозоре блакитне дзеркало. Увечері з'являються хвилі, але не сильні. Смуга прибою і дно - з найдрібнішого золотого піску. Камінців на пляжі і на дні немає. Пляж відрізняється пологим ухилом в глибину. Це сприяє швидкому прогріванню води і робить його ідеальним для відпочинку з дітьми. Берегова лінія протяжністю порядка 10 км. В наявності облаштовані пляжі та дикі.

На сьогодні Штормове є перспективним курортним містечком, що бурхливо розвивається, завдяки наявності прекрасних мілководих пляжів з золотистим піском, і чистою водою. По сусідству з ним знаходиться фистивальна республіка «Казантип». Штормове славиться своїми цілющими грязями (родон), блакитною лікувальною (косметичною) глиною. Лікувальна дія грязей і блакитної глини підтверджені. На території містечка наразі ведеться будівництво бальнеологічних грязелікарень та інших санаторіїв.

Штормове як адміністративна одиниця з'явився більше 100 років тому, тоді під назвою - Вознесенівка, на честь престольного свята Вознесіння Христового. На території Штормового знаходиться Ойбургськоє озеро з блакитною глиною і озеро з чорною сульфітною (родоновою) гряззю.

Штормове сьогодні це: кафе, бари, ресторани, стриптиз-клуби, сувенірні, рибні, овочеві та фруктові ринки, переговорні пункти, пошта, кінокультурний центр (сучасний кінотеатр), лунапарки, гірки, банани, дельтаплани, перукарні, Ойбургськоє озеро з родовищем блакитної косметичної глини і чорних лікувальних грязей, екскурсійні програми; регулярне транспортне сполучення з видатними місцями Криму. На пляжі для Вас: пункти прокату: катамаранів, скутерів, бананів, таблеток, дельтапланів, гелікоптерів, аквалангістського спорядження. Працюють фотографи з тваринами. Медичні послуги: лікарня,  працює кабінет вакуумного масажу, електрогрязелікування (вартість однієї процедури близько 20 гр.). Своєрідність курорту Штормове полягає в поєднанні повітря, що напоює ароматами степових трав і запахом моря з чистісінькою морською водою і безкрайньою смугою піщаного пляжу.

Про вартість відпочинку в Штормовому Ви можете дізнатися ТУТ

Категория: Відпочинок в Криму | Добавил: advocat (2012-06-10)
Просмотров: 1348 | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0